Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Betanított munkatárs – Tatabánya

A Debreceni Studium Egyesület tatabányai partnere részére keresi leendő kollégáját Betanított munkatárs pozícióba.

FELADATOK

  • Egyszerű műanyagipari termékek fröccsentése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
  • Műanyagipari termékek újrahasznosítása
  • Kézi anyagmozgatás, rakodás, a munkaterületek tisztítása;
  • A kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása;
  • Balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírások betartása

ELVÁRÁSOK:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kézügyesség és megbízhatóság
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Büntetlen előélet

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Tatabányai lakos

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes, bejelentett munkaidő,
  • Szabad hétvégék

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.