Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Erősáramú villanyszerelő pozíció – Tatabánya

A Debreceni Studium Egyesület tatabányai partnere részére keres hosszútávra precíz és megbízható kollégákat: erősáramú villanyszerelő pozícióra.

Összeszokott, jól működő csapatuk bővítéséhez keresnek erősáramú végzettséggel rendelkező önállóan is jól dolgozó kollégákat, akár pályakezdőket is.

FELADATOK:

  • Villamos installációs szerelési munkák, kábel nyomvonalépítés, kábelezés
  • A szükséges villamossági munkák elvégzése a projekthelyszíneken a kivitelezési mérnökökkel együttműködve

ELVÁRÁSOK:

  • Erősáramú villanyszerelői szakképesítés
  • Rajzismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tehergépkocsi vezetői engedély előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korrekt bérezés,
  • Stabil munkahely, hosszú távon kiszámítható vállalkozás,
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek, segítség a betanulásban, tapasztalatszerzésben,
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek,
  • Érdekes és kihívást jelentő munka kellemes hangulatú munkahelyen.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő, nappali műszak

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.