Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Karbantartó technikus – villanyszerelő pozíció – Komárom

A Debreceni Studium Egyesület komáromi partnere részére keresi leendő kollégáját karbantartó technikus – villanyszerelő pozícióba.

Feladatok:

  • Elektromos berendezések, gépek karbantartása, terület tisztán tartása
  • Villanyszerelés

 Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Gyenge és erősáram ismeretek
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Munkához való aktív hozzáállás
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precizitás, megbízható munkavégzés

Előny:

  • Számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Komáromi vagy környék béli lakos

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Kiemelkedő alapbér
  • Jelenléti bónusz
  • Termelési bónusz
  • Cafeteria a próbaidő után

Munkavégzés helye: Komárom – Ipari park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.