Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Minőségbiztosítási ellenőr – Komárom

A Debreceni Studium Egyesület komáromi partnere részére keresi leendő kollégáját Minőségbiztosítási ellenőr beosztásba.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási terület folyamatos működésének biztosítása
    • Minták előkészítése vizsgálatokra
    • Spektrométer szabályszerű használata
    • Minőségi vizsgálatok elvégzése a gyártási folyamat során
    • Vállalatirányítási rendszerben való dokumentáció
    • Késztermékek ellenőrzése az előírások szerint
    • Nyilvántartások és dokumentumok szabályszerű vezetése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
    • Microsoft Office ismerete
    • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
    • Stressztűrő képesség, határidők betartásának képessége
    • Képes alkalmazkodni a változó prioritásokhoz és tud felügyelet nélkül dolgozni
    • Képes a gyakorlati problémák megoldására és több konkrét változóval operálni
    • Folyamatos munkarendhez való alkalmazkodás (4/1, 4/2, 4/1)

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (IFS, SAP)
    • Kommunikációs szintű angol vagy szlovák nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Állás egy stabil pozíciójú cégnél
    • Kimagasló bérezés és bónuszrendszer
    • Cafeteria próbaidő után
    • Bejárási támogatás /céges autóbusz
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka

A munkavégzés helye: Komárom Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.