Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Minőségellenőr – Tata

A Debreceni Studium Egyesület tatai partner részére keresi leendő kollégáját Minőségellenőr pozícióba.

Feladatok:
• A gyártásban kötelezően előírt minőségügyi mérések elvégzése
• Az előírt folyamatok és ellenőrzések dokumentálása
• A legyártott termékek minőségi ellenőrzése, mérése a megadott szempontok alapján

Elvárások
• Középfokú végzettség
• Minőségellenőri tapasztalat
• Excel ismeret és 3D mérőgép ismerete
• Angol nyelvismeret előny
• 2 műszak vállalása, 12 órás műszak
• Jogosítvány előny, de nem feltétel
• Megbízható személyiség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk
Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
Barátságos légkör, kis létszámú csapat

Munkavégzés helye
Tata

E-mailben várom a jelentkező önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu címre.