Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Nyílászáró beépítő pozíció – Komárom

Komáromi partnerünk részére keresünk Nyílászáró beépítő pozícióba munkatársat.

FELADATOK

  • gyártási dokumentációk értelmezése
  • az elkészült nyílászárók helyszíni szerelése, beépítése
  • régi nyílászárók bontása

ELVÁRÁSOK:

  • felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • büntetlen előélet

ELŐNY:

  • nyílászáró üzemben szerzett munkatapasztalat
  • komáromi lakos

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes, bejelentett munkaidő,
  • Stabil munkahely.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.