Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Operátor – Bicske

A Debreceni Studium Egyesület partnere részére keresi leendő kollégáját operátori pozícióba.

Feladatok

  • Egyszerű műanyagipari termékek alaplapjába fémbetétek kézi beültetése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
  • Műanyagipari gépek kezelése
  • A termékek vizuális ellenőrzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Operátori munkatapasztalat előny
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kézügyesség és megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Teljes, bejelentett munkahely
  • 100%-os bejárástámogatás
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Klímatizált munkahely

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bicske

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.