Kormányhivatalok

A projekt szoros együttműködésben valósul meg a kormányhivatalok, a járási hivatalok foglalkoztatási osztályai és a szolgáltató szervezetek között: a megyei kormányhivatalok járási hivatalai irányítják a nyilvántartásukban szereplő, célcsoportba tartozó személyeket a szolgáltatókhoz.

Takarítói munkakör – Tatabánya

A Debreceni Studium Egyesület tatabányai partnere részére, hosszútávra precíz és megbízható munkatársakat keres takarítói munkakör betöltésére, több műszakos munkarendbe, azonnali kezdéssel.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Igényes, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • EÜ-i alkalmassági
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkahely
  • Béren kívüli juttatások

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Tatabánya Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.